Укладення шлюбу з іноземцем

Міжнародні знайомства стали звичними в сучасному світі, адже любов, не знає територіальних кордонів і їй все одно на різницю національностей. Однак, для сімейного щастя, одного кохання мало, і в сучасному суспільстві варто подумати про свою моральну і матеріальну безпеки, вступаючи в такі серйозні відносини. Якщо ви вступаєте в шлюб з іноземцем, зверніться до наших професійних адвокатів.

Яку б країну при укладенні шлюбу з іноземцем ви не вибрали (вашу рідну, або країну проживання майбутнього чоловіка) має особливі юридичні особливості при реєстрації. Ми допоможемо вам розібратися в них і зібрати весь необхідний пакет документів, що б ваш найщасливіший день не був затьмарений паперовою тяганиною.

Реєстрація шлюбу з іноземцем просто зобов’язує вас:

  • Розібратися у всіх юридичних нюансах обох країн на випадок шлюборозлучного процесу,
  • Оформити грамотний шлюбний договір, який буде враховувати інтереси обох сторін
  • Вивчити нюанси розділу майна Ми бажаємо вам безмежного сімейного щастя, однак радимо пам’ятати, що іноді, життя зовсім непередбачувана, і краще підготувати себе не тільки морально, а й юридично.

Ми бажаємо вам безмежного сімейного щастя, однак радимо пам’ятати, що іноді, життя зовсім непередбачувана, і краще підготувати себе не тільки морально, а й юридично.