Консультації з питань податкового законодавства

Ведучи підприємницьку діяльність вкрай важливо вчасно і в повному обсязі сплачувати податки. Відповідальність за виконання цього зобов’язання ретельно спостерігають державні органи, і їх порушення може залучити неприємні наслідки.

Податковий кодекс має безліч нюансів, які визначають ваші права і обов’язки. Професіонали об’єднання «Lexberg» знають їх все, і готові провести якісну консультацію з огляду на особливості вашої діяльності.

Ми допоможемо виконати:

  1. Оптимізація оподаткування;

Кваліфікований юрист допоможе вам оптимізувати витрати на сплату податків в рамках законодавства.

  1. Аналіз договорів і угод;

Провівши якісний податковий аналіз, ви отримаєте можливі сценарії вашої співпраці з контрагентами, а також дозволить уникнути фінансових втрат.

  1. Сприяння під час податкових перевірок;

Присутність юриста під час проведення податкових перевірок знизить ризики пов’язані з можливою помилкою контрагента і перевіряючих служб. У настільки стресовій ситуації, юрист – ваша фортеця.

  1. Вирішення податкових спорів;

При відсутності консультації юриста до перевірки і під час неї, нерідко виникають податкові спори, які необхідно вирішувати в судовому або досудовому порядку. Відстояти свої права без професійно аналізу і збору доказової бази, які проводить юрист, вкрай складно.

  1. Допомога в дотриманні міжнародних конвенцій;

Рішення відкрити офшор, з метою мінімізації оподаткування правильне рішення, однак воно вимагає ретельного вивчення і практичних навичок, інакше ви можете потрапити під подвійне оподаткування.

Фахівці адвокатського об’єднання «Lexberg» проведуть ретельне дослідження конкретно вашого питання і нададуть професійну консультацію, для досягнення якісного результату.