Продаж готових ТОВ з ПДВ у Києві. Готові фірми з ліцензіями і оборотами

Продам ТОВ з ПДВ – на сьогодні один з найпоширеніших запитів в сфері організації та допомоги в бізнесі. Найчастіше це обумовлено відсутністю вільного часу або банально не володінням інформацією про процедуру реєстрації ТОВ. По суті покупка ТОВ дає можливість почати працювати в той же день.

Наша компанія Міжнародне Адвокатське Об’єднання Адвокатів «Лексберг» багато років займається обслуговуванням бізнесу, пов’язаного з наданням консультацій бізнесу як купити ТОВ або продати ТОВ.

Важливим аспектом компанії «Лексберг» є наявність і можливість продати готові ТОВ з ПДВ. Купуючи ТОВ з ПДВ у нашій компанії, Ви можете бути впевнені в придбанні чистої, без боргів перед податковими органами і контрагентами.

Наші юристи зберуть необхідний пакет документів, проведуть процедуру перереєстрації при купівлі або продажу ТОВ швидко і якісно.

Складність, яка виникає при самостійній реєстрації ТОВ це своєчасне отримання свідоцтва ПДВ (як мінімум на отримання необхідно 20 робочих днів). Купуючи в нашому Міжнародному Адвокатському Об’єднанні «Лексберг» готову ТОВ ви економите свій час і отримуєте готову до ведення бізнесу компанію.

Ми в змозі запропонувати Вам так само на вибір компанії з можливістю вести діяльність які підпадають під ліцензійні умови (охоронні компанії, компанії для міжнародного перевезення пасажирів і вантажів, фінансові компанії, будівельні компанії).

Вартість ТОВ на ринку може різниться в залежності від різних факторів, таких як: місце реєстрації, дата реєстрації, наявність свідоцтва ПДВ, наявність ліцензій або дозвільних документів, обороти компанії. (Для отримання більш детальної інформації щодо процедури або вартості ТОВ зв’яжіться з нами за телефонами 044 221-33-50, 044 221-33-60 або заповніть форму на сайті).

Якщо Ви зацікавлені купити ТОВ з ПДВ у Київі або іншому регіоні України наші професіонали готові допомогти Вам.

Номінальний сервіс. Вартість послуг

Актуальність номінального сервісу росте з розвитком бізнес середовища. Все більше власників бізнесів звертаються для надання їм послуги як номінального директора, так і номінального засновника. Суть номінального сервісу полягає в збереженні режиму «інкогніто» для реального власника.

Звертаючись до Адвокатського Об’єднання «Лексберг» ви можете бути впевнені в чистоті юридичного супроводу оформлення номінального директора, а так само в правильності проведення процедури створення або зміни установчих документів.

Найпоширеніші ситуації, при яких необхідний номінальний сервіс:

  • збереження анонімності реального власника бізнесу;
  • неможливість реєстрації більше однієї компанії з 100% володіння на одну особу;
  • нерезидент бажає вести бізнес в Українській юрисдикції;

Номінальний директор виконує функції

  • реєстрація в компанії директором;
  • відкриття рахунків в банку;
  • видача довіреності на представника (реального власника бізнесу);
  • подача податкової звітності;

Вартість адвокатських послуг номінального сервісу, залежить від параментрів запиту клієнта, а також інших обставин. Наші фахівці візьмуть на себе роботу з підготовки необхідного пакету документів для подачі на реєстрацію бізнесу з номінальним директором або засновником, а так само внесення змін до чинного бізнесу. Для отримання консультації з питань номінального сервісу і вартості послуг, зв’яжіться з нами по тел .: (044) 221-33-50, (044) 221-33-60 або заповніть форму нижче.