Розподіл майна

Коли молоді стають на поріг сімейного життя, навряд чи хтось замислюється. Про те, що щастя може бути не вічне, і в майбутньому сім’я може распатсься. Доходячи до розлучення, в багатьох парах гостро стає питання розділ майна.

Розділ майна подружжя складний процес, пов’язаний з майновими правами. Розділ майна в Україні зачіпає не тільки меблі, ложки та виделки, а й бізнес, рухоме і нерухоме майно, а так само боргові зобов’язання.

Звичайно, розділ майна після розлучення можливий і без судового втручання. Ви можете самостійно провести оцінку майна, і розділити в рівних частинах (або один чоловік виплачує половину вартості). Коли проходить розділ майна при розлученні при наявності дітей, Україна встановлює більш серйозні рамки, адже щоб не вирішили батьки, права дитини не повинні бути обмежені.

Офіційний розгляд і поділ майна має відбуватися при супроводі досвідченого юриста, так як делегування влади над ситуацією державним органам не завжди грає вам на руку.

Розділ майна при розлученні (Україна): сприяння фахівця

«Lexberg», як міжнародне адвокатське об’єднання, володіє досвідом і знаннями, які допоможуть вам вирішити ситуацію в судовому розгляді, і так само не доводячи ситуацію до суду.