Представлення інтересів клієнта при укладанні договорів, контрактів.

На жаль, іноді довести свою правоту дуже складно навіть в процесі судового розгляду. Все тому, що наша система, побудована на бюрократії, не прагне активно розбиратися в проблемних ситуаціях громадян. Часто трапляється так, що не потурбувавшись про свої права «на березі», довести їх порушення проблематично, а в окремих випадках і зовсім не можливо. Саме представлення інтересів при укладанні контрактів є вашим гарантом успіху.

Представлення інтересів клієнта при укладенні контракту.

Представление интересов клиента при заключении договоров, контрактов.

Ділове співробітництво завжди починається з підписання контракту. Саме він несе основну функцію регулювання прав і обов’язків між сторонами. Встановивши межі усно, дуже важливо грамотно викласти їх в договорі, адже некоректне формулювання, створює ту лазівку, через яку можна сховатись від відповідальності.

Представлення інтересів клієнта полягає в ретельному аналізі договору, пошуку тих самих «лазівок» і складанні свого висновку про його коректність та реальної юридичної сили. Крім того, паралельно він може провести аудит угоди і озвучити рекомендації щодо доцільності подібної співпраці для клієнта.

Правове сприяння включає безліч приватних випадків і представлення інтересів, тільки один з них. Вам так само може знадобитися при розглядах різного типу, врегулювання заборгованостей, при зміні умов договору та ін. З чим би ви не зіткнулися, міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» готове надати вам свою допомогу. Наші фахівці, забезпечать якісний підхід як до найскладніших, так і до простих ситуацій.