Стягнення аліментів

Іноді сімейні пари розлучаються і це може бути як обопільним, так і одностороннім рішенням, однак, даний результат сімейного життя, не повинен впливати на добробут дитини.

В юридичній практиці, на жаль, трапляються випадки, коли без судового процесу неможливо стягнути аліменти на утримання дитини, від другого з батьків.

Стягнення аліментів (2017): алгоритм розрахунку

При розрахунку розміру виплат враховується розмір доходів відповідача і кількість дітей. Таким чином, на одну дитину, відповідач повинен виплачувати 25% офіційних доходів, двох – третина доходів, а батько трьох дітей виплачує не менше половини своєї заробітної плати.

Українське законодавство враховує і стягнення аліментів з безробітних громадян. В такому випадку, покладений розмір виплат позначається в розмірі 30% від прожиткового мінімуму. Крім цього, варто знати, що аліменти можуть стягуватися не тільки у вигляді грошових коштів, але і як майно.

Стягнення аліментів (Україна)

Стягнення аліментів вимагає старанно роботи над доказовою базою обґрунтування розміру стягнень і їх необхідність. Вам необхідно зібрати повний пакет документів, який включає в себе довідку про доходи, про склад сім’ї, про майнові володіння і т.д. Кваліфікований фахівець допоможе не тільки зібрати необхідні документи, а й актуально їх оформити. Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» забезпечить організацію процесу стягнення аліментів (Київ), і предоставимо ваші інтереси в судовому процесі.