Витребування майна з чужого незаконного володіння

Поняття «віндикація», що в перекладі означає – вимагаю, заявляю претензію, як не можна краще описує процедуру витребування майна. Процес повернення собі законного майна трудомісткий і відповідальний. В ході судового розгляду доведеться представити документи, що підтверджують юридичне право володіння майном, доказ обмеження ваших прав, позначити рамки природного вигляду майна (як під час розгляду, так і до закінчення процесу).

Истребование имущества из чужого незаконного владения

Віндикація дозволяє повернути власнику його майно. У разі, коли оспорюваний предмет втрачений, або зіпсований, мова піде про відшкодування понесених втрат. Доводити вам так само доведеться не тільки своє право на майно, а й те, що воно знаходиться в руках відповідача, і знаходиться у нього незаконно.

Успіх даного розгляду залежить, наскільки ви будете підготовлені до розгляду документально і юридично. Кожне ваше слово має офіційно підтверджуватися документальною базою. Це достатній привід звернутися до фахівця. Юрист допоможе вам оформити документи, зібрати необхідну доказову базу, вибудувати лінію поведінки в ході судового розгляду, а так само в разі потреби представить ваші інтереси в суді.

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» пропонує професійну юридичну допомогу в сфері цивільних спорів. Ми допоможемо пройти весь шлях судових розглядів, наскільки складним він не був би.