Професійна юридична експертиза договорів в Україні.

Рівень довіри сторін в рамках відносин, пов’язаних з виконанням боргових зобов’язань, залежить, перш за все, від розміру суми. Якщо мова йде про невелику короткочасну позику у сусідів, друзів або знайомих, усної домовленісті, як правило, буває достатньо. Якщо ж на кону куди більша сума, а сторони пов’язані виключно діловими відносинами, укладення договору є обов’язковим пунктом процедури кредитування.

analiz-dogovoraВтім, стосується це не тільки відносин, пов’язаних з позиками. Будь-яка дія, що має чітку юридичну артикуляцію, набагато ефективніше і безпечніше, ніж ініціатива, не підкріплена документами, що мають правову значимість.

Грамотне складання документації в змозі гарантувати лише юридична експертиза проектів, договорів та інших офіційних паперів, а це, в свою чергу, мається на увазі участь в процесі професійного юриста.

Алгоритм укладання угоди в подібному випадку досить простий. Сторони звертаються до юриста з попередньою версією документа, їм здійснюється правова експертиза договору (вартість буде залежати від специфіки укладання відповідної угоди) і виноситься вердикт про юридичну силу і ефективність даного паперу.

Юридична експертиза договорів (Україна): ключові етапи

Ефективність експертного дослідження залежить, в першу чергу, від всебічного вивчення договору. Юридична експертиза документів складається з таких етапів:

  • вивчення всіх пунктів і умов документа і з’ясування відповідності усім нормативним актам і законам;
  • оцінка ризиків з урахуванням цілей обох сторін процесу;
  • аналіз точності та прозорості формулювань, а також перевірка на наявність «прихованих умов».

Крім того, робота над складанням угоди може проводитися з нуля – простіше кажучи, юрист не аналізує підготовлений заздалегідь договір, а просто складає його. У ряді випадків це допомагає заощадити час, оскільки гарантовано страхує від небезпеки припуститися помилки.

Юридична експертиза договорів (Київ): допомога професіонала

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» пропонує експертну та консультативну допомогу, пов’язану з усіма видами офіційних договорів. Наші фахівці проводять незалежну оцінку договорів, представляють і захищають права клієнтів, а також забезпечують максимальну прозорість ділового співробітництва.