Оформлення документів для отримання українського громадянства

Легалізація громадянина іншої країни на території України має кілька рівнів. Найвищим, є отримання паспорта.

grazhdanstvo-ukrainy

Щоб оформити українське громадянство необхідно неодноразово стикнутися з державною міграційною службою. Спершу, необхідно отримати дозвіл ні імміграцію, після пройти процедуру отримання ПМЖ або ВНЖ, і тільки після, продовжити легалізацію і отримати громадянство України.

Варто відзначити, що існують і пільгові умови отримання громадянства. Для цього необхідно бути родичем українського громадянина, народиться на території країни, або раніше вже мати громадянство.

Список необхідних документів варіюється від обставин в кожному конкретному випадку окремо. Основний список включає довідку про відсутність судимості, документи, які підтверджують право на отримання громадянства, довідки про відсутність небезпечних захворювань, підтвердження особи.

Ми хочемо відзначити, що процес отримання громадянства дуже серйозний і проходить під координацією органів Адміністрації президента, тому придбати його незаконним шляхом не вийде. Перешкодою в даному процесі може стати як мовний бар’єр, так і складність процесу – це справа не одного дня. За допомогою консультанта і представника ви зможете управляти цим процесом віддалено, а також виконати його більш якісно.

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» надасть комплексні послуги, які дозволять дійти до бажаного результату швидше і якісніше.

Документи, якими підтверджується громадянство України:

Паспорт громадянина України – (Документ, що підтверджує особу та громадянство України його власника. Паспорт громадянина України видається територіальними підрозділами у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб міських, районних управлінь (відділів) МВС за місцем проживання кожному громадянинові України після досягнення 14-річного віку , а в подальшому в разі необхідності обмінюється, видається замість втраченого, викраденого або зіпсованого. З 1 листопада 2016 року паспорт громадянина України виготовляється у вигляді карти, що містить безконтактний електронний носій (ID-карта);

Свідоцтво про належність до громадянства України – (це процедура, спрямована на отримання офіційної документально підтвердженої реєстрації факту наявності українського громадянства);

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон – (закордонний паспорт) є документом що посвідчує особу громадянина України під час перетинання державного кордону України та перебування за кордоном.

тимчасове посвідчення громадянина України – (тимчасове посвідчення громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України і видається особі, яка досягла шістнадцятирічного віку, яка набула громадянство України і взяла зобов’язання припинити іноземне громадянство протягом двох років з дня набуття громадянства України.

проїзний документ дитини – (документ, що посвідчує особу дитини і дає право на виїзд за кордон неповнолітнім);

дипломатичний паспорт – (документ, що засвідчує особистість дипломатів і консульських співробітників і членів їх сімей. Дипломатичний паспорт не надає обов’язково дипломатичний імунітет. Наділення дипломатичним імунітетом проводиться державою, що приймає відповідно до свого законодавства і міжнародними дипломатичними конвенціями);

службовий паспорт – (видається на термін перебування в службовому відрядженні за кордоном, терміном до 5 років. Його мають право отримувати державні службовці першої, другої і третьої категорій, члени Верховного Суду України, заступники генерального прокурора, заступники голів вищих спеціалізованих судів України, заступники голови Нацбанку і керівники структурних підрозділів НБУ, адміністративно-технічні працівники дипломатичної служби, співробітники торговельно-економічних місій у складі дипломатичних представництв України за кордоном);

посвідчення особи моряка – (документ, що засвідчує особу, оформляється і видається особам, які постійно проживають на території країни і займають будь-яку посаду на борту судна (крім військового судна), зареєстрованого в Україні або в інших державах – членах Міжнародної організації праці. Посвідчення дає право особі , якій воно оформлено, на виїзд з України і в’їзд в Україну на судні, членом екіпажу якого вона є, а також на виїзд з України і в’їзд в Україну в індивідуальному порядку під час слідування або переходу на інше судно, списання з судна);

посвідчення на повернення в Україну – (оформляється і видається дипломатичними представництвами та консульськими установами України за кордоном у разі втрати особою документів, які дають право на виїзд з України та посвідчують особу під час перебування за її межами; якщо термін дії таких документів закінчився або встановлено, що вони недійсні з інших причин).

Підстави для отримання громадянства України:

 Іноземці мають можливість отримати громадянство України з підстав:

  • за народженням;
  • за територіальним походженням;
  • внаслідок прийняття до громадянства;
  • внаслідок поновлення у громадянстві;з усиновлення;
  • при встановленні опіки або піклування над дитиною;
  • при встановленні над недієздатною особою опіки;
  • у зв’язку з перебуванням у громадянстві України одного чи обох батьків дитини;
  • в наслідок встановлення / визнання батьківства чи материнства;
  • інші підстави, передбачені міжнародними договорами.

Вартість послуг з оформлення громадянства

Вартість адвокатських послуг, по супроводу оформлення громадянства України, залежить від наявності документів у клієнта, термінів отримання громадянства України, а також інших обставин. Наші фахівці зберуть необхідний пакет документів для подачі на громадянство України. Для отримання консультації з придбання громадянства і вартості послуг, зв’яжіться з нами по тел .: (044) 221-33-50, (044) 221-33-60 або заповніть форму нижче.

Умови, при дотриманні яких іноземець може бути прийнятий до громадянства України:

  • прийняття і дотримання Конституції України та законів;
  • подача декларації або зобов’язання припинити іноземне громадянство; (Біженці в Україні подають декларацію про відмову від іноземного громадянства) (не подають декларацію іноземці, законодавство країн яких передбачає автоматичне припинення громадянства в разі набуття громадянства іншої країни)
  • безперервне проживання на законних підставах на території України протягом останніх 5 років; (Умови цього пункту не поширюються на осіб, які перебувають у шлюбі з громадянином України понад 2 роки)
  • отримання дозволу на імміграцію;
  • володіння державною мовою, в обсязі достатньому для спілкування;
  • наявність законних джерел існування;

Не можуть бути прийняті до громадянства України особи:

  • які вчинили злочин проти людства чи вчинили геноцид;
  • засуджені в Україні за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину;
  • які вчинили на території іншої держави дію, що є за законодавством України тяжким або особливо тяжким злочином;