Досудове врегулювання спорів. Медіація в Україні

Судовий розгляд досить неприємний процес, складний не тільки юридично, але й морально. Щоб обійти складний і тяжкий процес ми радимо вдатися до досудового врегулювання конфлікту. Таким чином, ви зможете «знайти спільний знаменник» з опонентом і не зіпсувати з ним відносин. Медіація стає дедалі популярнішим в сучасному світі. Таким чином, за допомогою наявності третьої сторони, ви можете організувати якісне досудове врегулювання спорів.

Досудове врегулювання спорів
Досудове вирішення питань має цілий ряд переваг.

  1. На відміну від суду, все відбувається за згодою обох сторін.
  2.  Людина, що виконує функції медіатора, вибирається вами, а не призначається державою.
  3.  Медіативний процес конфіденційний.
  4.  Сторони в процесі намагаються домовитися, а не змагаються, а сам медіатор не володіє владними повноваженнями – він просто сприяє виробленню оптимального «рецепта».

Медіація в Україні допомагає розв’язати конфлікт, обійшовши громіздкість судової влади, яка вимотує всіх учасників. Медіатор розробляє індивідуальну стратегію ведення переговорів, яка приведе до конструктивного діалогу і посприяти успішному вирішенню проблеми.

«Лексберг» надасть вам послуги професійних юристів, які збудують грамотну стратегію і докладуть усіх зусиль для досягнення максимального результату.