Пенсійний адвокат – консультації з оформлення пенсії

Представляємо команду професійних пенсійних юристів і пенсійних адвокатів, які готові зробити Вам висококваліфіковану допомогу для оформлення пенсії в місті Київ, а також по всій Україні.

Допоможемо Вам спростити процедуру подачі документів та оформлення пенсії. Наші грамотні пенсійні адвокати і пенсійні юристи в усній і письмовій формі проконсультують Вас з питань всіх видів пенсій, які прописані в законах України №1788-12 «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991г. і №1058-15 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003р.

Спеціалізуємося на вирішенні спорів з:

 • пенсій за вислугу років
 • пенсії за віком
 • пенсії по втраті годувальника
 • пенсій по інвалідності

в тому числі:

 • пенсій військових
 • пільговими пенсіями (Список 1 і Список 2, учасників бойових дій)
 • пенсії чорнобильцям
 • інші спеціальні пенсії

Калькулятор пенсії

Ми пропонуємо вам можливість правильно розрахувати розмір вашої пенсії з урахуванням усіх важливих параметрів.

Ми розуміємо, що розрахунок пенсії може викликати деякі складнощі, враховуючи безліч різних факторів, таких як трудовий стаж, заробіток, вік та багато інших аспектів. Наша команда досвідчених фахівців готова надати вам кваліфіковану допомогу у цьому важливому питанні.

Що ми пропонуємо:

Індивідуальний підхід: Ми враховуємо всі ваші особливості та обставини, щоб надати вам максимально точний розрахунок розміру вашої майбутньої пенсії.

Професійні консультації: Наші фахівці з великим досвідом у сфері пенсійного забезпечення готові відповісти на всі ваші запитання та надати рекомендації з оптимізації ваших пенсійних накопичень.

Точні розрахунки: Ми використовуємо перевірені методики та сучасні інструменти для аналізу та розрахунку розміру вашої пенсії, що дозволяє нам надати вам надійну інформацію.

Не відкладайте важливі рішення на потім. Оцініть розмір вашої майбутньої пенсії прямо зараз за допомогою нашого калькулятора і зверніться до нас для кваліфікованої підтримки. Ми готові допомогти вам забезпечити комфортне та надійне майбутнє.

Розрахунок пенсії, перерахунок, перевірка правильності розміру пенсії в Києві (пенсійний калькулятор).

Прорахунок розміру пенсії, її перерахунок є найважливішою справою для кожного пенсіонера в Україні. Виключно пенсійний адвокат, який спеціалізується на пенсійне право, допоможе Вам оформити максимально вигідний рівень пенсії і простежить за її правильним призначенням. Для проведення розрахунку виплат враховується рівень заробітної плати, а також стаж роботи. Необхідно буде надати наступний пакет документів, для оформлення пенсії нашими фахівцями:

 • трудова книжка і всі документи, які підтверджують стаж Вашої трудової діяльності
 • при наявності – дипломи про закінчення денного стаціонару
 • військовий квиток, який підтверджує службу в армії
 • за Вашим бажанням надання довідки про заробітну плату до 2000 року за 5 років безперервного стажу
 • індивідуальні відомості за формою ОК-5 про заробітну плату в період з 2000 по 2018.

На підставі вірно проведених розрахунків пенсії можна істотно підвищити її розмір, тому до звернення до Пенсійного фонду не буде зайвим зробити незалежний і правильний розрахунок пенсії, щоб знати її максимальний розмір для Вас. Наші фахівці в галузі пенсійного права зможуть підібрати оптимально вигідні проміжки часу з безперервного стажу, а також рівню заробітної плати, для проведення розрахунку з максимальною вигодою для майбутнього пенсіонера.

Оформлення Вашої пенсії «під ключ»

Оформлення Вашої пенсії під ключ

При оформленні пенсії, Ви можете зіткнутися з великою кількістю нюансів, на вирішення яких необхідно не тільки багато часу, але і фізичні і емоційні сили, а також знання в галузі пенсійного права. Для полегшення завдання з оформлення та нарахування пенсій наші пенсійні юристи зосереджують всі свої основні сили і знання для надання загальної юридичної допомоги, і повністю беруть виключно на себе всі турботи з оформлення будь-якого типу пенсії для Вас. Пакет послуг пенсії «під ключ» за допомогою наших фахівців здатне вберегти Вас від виснажливо довгих і бюрократичних процедур з оформлення та отримання максимально високого розміру виплати пенсії.

Ведення пенсії «під ключ» нашими професіоналами є повний комплекс дій, при здійсненні якого Ви будете мати можливість реалізувати в повній мірі своє конституційне право на гідну заслужену пенсію в повному обсязі. Ми проводимо кваліфікаційну пенсійну консультацію, готуємо весь пакет документів, проводимо максимально вигідний саме для Вас розрахунок пенсії і отримуємо Ваше пенсійне посвідчення.

Для оформлення пенсії необхідний наступний пакет документів:

 • Ваш паспорт та ідентифікаційний код
 • трудова книжка і вкладиші, які додаються при їх наявності
 • диплом денного стаціонару
 • військовий квиток при наявності якщо служби
 • документи, які підтверджують особливий статус (посвідчення УБС, посвідчення учасника / ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, довідка про визнання особи інвалідом МСЕК і т. Д.)
 • при наявності зміни прізвища – свідоцтво про укладення шлюбу
 • для жінок – свідоцтво про народження дітей за бажанням і при наявності довідки про заробітну плату за період до 01.07.2000
 • Форма ОК-5 – довідка про Вашу заробітну плату в період з 2000 по 2018 роки, яку можна взяти в пенсійному фонді при наявності при собі паспорта і ідентифікаційного коду
 • 2 шт. кольорових фотографій 4х6 для оформлення особистого пенсійного посвідчення.
 • заяву на виплату пенсії через бажані банківські установи

Наші висококваліфіковані пенсійні юристи в Києві нададуть допомогу в оформленні Вашої пенсії та вирішенні будь-яких спірних ситуацій. Юридична допомога «під ключ» при оформленні пенсії дозволить Вам обійти поширені помилки і, як підсумок, отримати заслужене і гідну винагороду від держави.

Дуже часто для отримання пільгових документів з оформлення пенсії громадяни стикаються з багатьма підводними каменями. Наші пенсійні адвокати успішно допоможуть обійти проблеми, пов’язані з отриманням необхідної документації, отримання архівних довідок відбувається на диво швидко і комфортно.

При оформленні пенсії за Списком 1, Списком 2 необхідні наступні документи:

 • справка, яка уточнює наявність особливого характеру роботи або умов праці, на яких ґрунтується призначення пільгових пенсій (Додаток до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за умови відсутності трудової книжки або необхідних записів в ній №5)
 • накази про атестацію робочого місця при наявності
 • карта умов Вашої праці
 • накази про прийом і звільнення з робочого місця
 • особиста карта
 • довідка про перейменування організацій, в яких Ви працювали, якщо такі зміни були присутні
 • характеристика умов вашої праці.

Наші досвідчені фахівці допоможуть отримати весь перелік документів, які необхідні для оформлення Ваших пільгових виплат по пенсії згідно Списку 1 і Списку 2, в тому числі Форми 122 – чорнобильської пенсії, а також первинних документів (особові рахунки, маршрутні листи).

Судова практика наших юристів і пенсійних адвокатів

Чергові рішення адвоката по пенсії про перехід з військової пенсії на пенсію за віком із застосуванням нової середньої по заробітній платі. Дане рішення дозволило клієнту отримати пенсію, вищу в 2 рази :

Адвокат по перерахунку пенсії

 

 

Рішення судів з пенсійних питань щодо визнання неправомірною невиплату пенсій та відновлення пенсійних виплат особам переселенцям : ⇒

Пільгові пенсії:

Рішення про визнання незаконними дій Пенсійного фонду України щодо неприйняття під час обрахунку пенсії довідки про заробітну плату, виданої підприємством, яке перебуває на непідконтрольній території : ⇒

Рішення про визнання незаконними дій Пенсійного фонду України щодо відмови у призначенні пенсії за Списком №1. Пенсійний фонд України вказував на те, що при подачі заяви на оформлення пенсії за Списком №1 Позивач подав лише паспорт, трудову книжку та військовий квиток. На думку Пенсійного фонду України трудової книжки не достатньо для визначення шкідливості умов роботи : ⇒

Рішення про визнання незаконними дій Пенсійного фонду України щодо відмови у призначенні пенсії у зв’язку з тим, що довідки, які дають право на призначення пенсії за Списком №1, видано підприємством, яке знаходиться на території, де проводиться Операція об’єднаних сил (АТО) : ⇒

Рішення про визнання незаконними дій Пенсійного фонду України щодо відмови прийняти для розрахунку розміру пенсії довідки про заробітну плату підприємства видані в м. Сєвєродонецьк : ⇒

Рішення про визнання незаконними дій Комісії з питань підтвердження стажу роботи, на посадах які дають право на призначення пенсії на пільгових умовах : ⇒

Рішення про визнання незаконними дій Пенсійного фонду України щодо неврахування пільгового стажу та зобов’язання Пенсійного фонду України здійснити перерахунок пенсії з урахуванням положень ст. 8 ЗУ “Про престижність шахтарської праці” : ⇒

Рішення про визнання незаконними дій Пенсійного фонду України, що стосуються застосування обмеження максимального розміру пенсійних виплат : ⇒

Надаємо захист пенсійних адвокатом Ваших інтересів, а також оскарження неправомірних дій Пенсійного фонду в суді, якщо такі виникнуть при оформленні виходу на пенсію.

Якщо Ви зіткнетеся з несправедливістю, що обумовлює необхідність відстояти свої права, наш пенсійний адвокат представить Ваші законні інтереси в суді.