Легалізація документів. Апостиль різних документів

Якщо ви вирішили вести активну діяльність за межами території України, у вигляді навчання, бізнесу або роботи, важливим етапом стане легалізація документів. Даний процес полягає для підтвердження автентичності документів. Проводять її офіційні структури консульства або адміністрації. У легалізації потребують всі документи, що не мають фотографії.

doverennost_na_pravo_podpisi_dokumentov

Питання про необхідність і обсязі легалізації документів вимагає вивчення в конкретній ситуації. Кожна держава висуває свої умови. В основному, вони діляться на три типи.

  1. Потреба в легалізації відсутня.

Практично всі країни СНД, а так само список інших держав які не вимагають легалізації документів і приймають їх в первісному вигляді.

  1. Легалізація обмежується апостилізації.

В даному випадку буде досить офіційного штампа або печатки відповідного міністерства (Міністерство юстиції, освіти і науки, закордонних справ). Країни які висувають дані умови в 1961 році підписали Гаазьку конвенцію і за підсумками прийняли її умови.

  1. Необхідність консульської легалізації.

Даний список країн невеликий, проте, нерідко саме вони зустрічаються в практиці. Консульська легалізація складається з декількох етапів:

  1. Оформлення запевнення від Міністерства юстиції.
  2. Засвідчення отриманих документів в Міністерстві закордонних справ.
  3. Нотаріальне оформлення.
  4. Отримання друку в посольстві тієї країни, куди збираєтеся виїжджати.

Треба зауважити, що:

Подача документів починається з оформлення довіреності на співробітника бюро перекладів.

При завіренні довідки про освіту, печатка ставиться на копію, яка спочатку завірена у нотаріуса.

Подача документів юросіб супроводжується листом від директора.

Для швидкого і якісного оформлення всіх необхідних документів, потрібен досвід, старанність і знання. Якщо вам потрібна допомога, компанія «Lexberg» негайно надасть її вам.