Адвокат по ДТП (Київ)

Разом зі зростанням кількості автомобілів на столичних дорогах, невпинно зростає і кількість ДТП. Навіть акуратне водіння не застраховує водія від потрапляння у важкі та спірні ситуації на дорозі. Іноді, все ускладнюється небажанням патрульної поліції розбиратися в ситуації, що вже склалася, внаслідок чого навіть не порушуючи ПДР, ви можете потрапити під звинувачення. Доводити свою правоту і перекваліфікувати свою долю в ДТП, доведеться в судовому порядку.

 

Адвокат по ДТП в Киеве - lexberg.ua

Пам’ятайте, що в будь-якій ситуації варто проявляти свою громадянську позицію і відмовлятися від пропозицій іншого водія залагодити все до виклику співробітників поліції. Погодившись, ви берете на себе відповідальність за можливі в майбутньому ДТП, адже можливо перед вами водій, який систематично порушував ПДР і уникнувши штрафних санкцій, він продовжить нерозсудливе водіння, що може призвести до жертв.

Хороший адвокат по ДТП в змозі впоратися зі справою практично будь-якої складності. Реєстрація події, яка проходить за всіма вимогами, значно полегшує цей процес. Інспектор зобов’язаний скласти протокол, в якому всі подробиці аварії будуть викладені максимально коректно.

Так само адвокат по ДТП допоможе в разі несправедливо виписаного штрафу, або відмови виплачувати страховку. Вибирайте професіоналів, які здатні провести незалежний розгляд і отримати результат, який максимально задовольнить підзахисного і допоможе відновити справедливість.