Судовий захист інтересів іноземця в Україні

Періодично іноземцям може знадобитися правовий захист, адже їх переміщення і працевлаштування в країні обмежені численними положеннями нормативно-правових актів. Зрозуміло, бувають випадки, коли порушення відбуваються з боку іноземного громадянина, адже без певної освіти іноді досить складно правильно зрозуміти закони або бездоганно підготувати необхідну документацію. 30aАле іноді права іноземців можуть порушуватися адміністративними органами нашої країни, і в цих випадках не обійтися без підтримки юриста або навіть адвоката. Найбільш часто конфлікти між адміністративними органами і іноземцями виникають через недбале ставлення однієї зі сторін до виконання своїх обов’язків.

Порушення законодавства іноземцями може загрожувати вигнанням за межі країни, що може порушити плани і інтереси цієї людини. Наприклад, в таких випадках доведеться кидати щойно відкритий бізнес, переривати навчальний процес або звільнятися з роботи, яка повністю влаштовує. Щоб не допустити подібного, варто звернутися до фахівців міжнародного адвокатського об’єднання «Lexberg», які детально пояснять вам ваші шанси на успіх і, якщо вони є, допоможуть відстояти ваші права. Юристи нашої компанії можуть допомогти вам у вирішенні таких питань:

  • Захист інвестиційних та корпоративних прав;
  • Розгляд щодо права інтелектуальної власності;
  • Трудові або банківські розгляди;
  • Конфлікт, що стосуються успадкування майна;
  • Проходження процесу легалізації в країні;
  • Улагоджування безлічі правових моментів в сфері міграції або бізнесу.

Якщо буде проводитися судовий розгляд, фахівці міжнародного адвокатського об’єднання «Lexberg» нададуть вам грунтовну консультацію, що стосується ваших прав і обов’язків, займуться підготовкою процесуальної документації, а також будуть представляти ваші інтереси під час процесу.

Завдяки нашій участі вам не доведеться витрачати час на вивчення досить суперечливого законодавства, оформляти документацію і переживати про те, чи варто було взагалі відстоювати свої права. Ми станемо надійним партнером, який турбується про те, щоб ваші інтереси були дотримані повною мірою, і тому докладемо для цього всіх зусиль.