Адвокат по інтелектуальної власності

Захист інтелектуальної власності – особливий розділ юриспруденції, що захищає право людини на захист авторських прав. Даний розділ здатний захистити ваші права на розробки в сфері науки, авторські права в літературі, музиці та інших сферах мистецтва, технологічні розробки і т.д. Право інтелектуальної власності захищає ваші немайнові та майнові права на власність.

Адвокат по інтелектуальної власності допоможе визначити межі порушень і вибудувати чітку позицію захисту ваших прав, якщо вашу інтелектуальну власність незаконно привласнили, або, так само незаконно використовують.

Ми допоможемо вам вирішити ситуацію не тільки юрисдикційних шляхом (залучення кривдника до суду та інших інстанцій), але і неюрисдикційний (пропозиція кривдникові мирного шляху вирішення конфлікту, і відшкодування збитків на добровільній основі).

Ваші розробки та нововведення повинні цінуватися належним чином, тому не потрібно боятися захищати себе, якщо вас буквально пограбували і порушили авторське право, яке чітко регулюється законодавством.

Захист авторських прав складний і багатогранний процес, який потребує серйозної доказової бази, і ми знаємо, як її встановити і представити в процесі судового розгляду, щоб ви отримали гідне моральне і фінансову винагороду за завдану вам шкоду.