Встановлення батьківства

Встановлення батьківства

На жаль, в житті відбуваються ситуації, в яких доводиться доводити факт батьківства. Причиною цього, може бути не тільки сумнів у вірності дружини, але і навмисний відхід від відповідальності передбачуваним батьком. У підсумку, такі дебати доходять до судового процесу.

Варто зазначити, що в ході судового процесу батьківство батька доводиться безліччю методів, і аналіз ДНК є лише одним з них. Так як доказова база, повинна мати цілий комплекс обґрунтувань, необхідно вдатися до юридичної допомоги. Професійний юрист допоможе зібрати доказів і представити ваші ІНТЕРСИ в суді. Варто зазначити, що відповідачем, як і позивачем, може виступати абсолютно річна дитина, і згода матері на це не обов’язково.

Так само, існує поняття «добровільне встановлення батьківства в Україні». Даний процес запускається, коли позивач сам бажає встановити батьківські відносини. В даному типі розглядів часто не спостерігається опір з боку відповідача, і процес проходить набагато швидше і безболісно.

Якщо ви зіткнулися з подібною необхідністю, варто вдатися до професійної юридичної допомоги, так яким шляхом не пішов би судовий розгляд, даний процес є складним і виснажливим. Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» готове допомогти вам висококваліфікованою допомогою.