Встановлення факту цивільного шлюбу

Якщо ви зі своєю другою половинкою вирішили не узаконювати свої стосунки, це не означає, що ви не маєте ніяких юридичних прав. Цивільний шлюб, так само як і юридичний, передбачає придбання спільного майна, і таку ж процедуру його розділу при розриві відносин. Процес поділу майна (як доказ права на спадщину) ускладнюється процедурою доказів перебування пари разом і спільної участі в придбанні того чи іншого майна. Однак професійний юрист допоможе вам розібратися у всіх тонкощах процесу.

Розділ майна делікатний процес, в якому одних слів недостатньо. Вам доведеться доводити не тільки знаходження в цивільному шлюбі, але і участь в придбанні майна.

Якісний набір доказів має безліч пунктів, в яких розібратися самостійно складно, ще складніше, оформити все належним шляхом і захистити своє право в суді самостійно. Ми допоможемо зібрати доказову базу, оформити документи належним шляхом, підготуємо судовий позов, а так само представимо ваші інтереси в судовому засіданні. Наша співпраця почнеться з ретельного аналізу і консультації, в ході чого ви точно знатимете, що отримаєте за підсумками розглядів. Не бійтеся відстоювати свої права і захищати своє майно.