Розробка договорів. Складання та підготовка контрактів

Грамотно розроблений і складений договір є основою якісної співпраці. Він допомагає врегулювати питання для взаємовигідного співробітництва, і так само є доказовою базою при вирішенні конфліктів.

 

Розробка договору лежить на чолі початку співпраці. У його рамки укладаються повноваження, права, а також обов’язки кожної зі сторін. У разі невиконання умов договору, він стає базою для пред’явлення законних претензій. Так само, договір стане основою для апеляційного позову.

Підготовка договорів: ключові етапи

  • Для початку, варто визначитися з типом угоди, його публічності, остаточність угоди і кількостю що у ньому сторін.
  • Формулюються всі питання і умови, які фігурують в договорі.
  • Далі текст редагується і доводиться до рівня прийнятих норм.
  • На фінальній стадії, вносяться зміни і коректування на основі вже складеного договору.

Складання контракту або договору варто проводити максимально уважно, і так само враховувати актуальність його складання. Професійний юрист зможе грамотно викласти ваші побажання і скласти договір чітко, без вузьких лазівок. Варто розуміти, що відсутність професійної консультації, може привести до несподіваних і неприємних наслідків.

«Lexberg», як професійна міжнародна адвокатська спільнота, надає професійну допомогу при складанні договорів, проводячи аналіз офіційних документів або аудит майбутніх угод, і так само, при потребі, захищає ваші інтереси.