Досудове врегулювання спорів. Медіація в Україні.

Судовий розгляд досить неприємний процес, складний не тільки юридично, але й морально. Щоб обійти складний і тяжкий процес ми радимо вдатися до досудового врегулювання конфлікту. Таким чином, ви зможете «знайти спільний знаменник» з опонентом і не зіпсувати з ним відносин. Медіація стає дедалі популярнішим в сучасному світі. Таким чином, за допомогою наявності третьої сторони, ви можете організувати якісне досудове врегулювання спорів.

tf_middleman
Досудове вирішення питань має цілий ряд переваг.

  1. На відміну від суду, все відбувається за згодою обох сторін.
  2.  Людина, що виконує функції медіатора, вибирається вами, а не призначається державою.
  3.  Медіативний процес конфіденційний.
  4.  Сторони в процесі намагаються домовитися, а не змагаються, а сам медіатор не володіє владними повноваженнями – він просто сприяє виробленню оптимального «рецепта».

Медіація в Україні допомагає розв’язати конфлікт, обійшовши громіздкість судової влади, яка вимотує всіх учасників. Медіатор розробляє індивідуальну стратегію ведення переговорів, яка приведе до конструктивного діалогу і посприяти успішному вирішенню проблеми.

«Лексберг» надасть вам послуги професійних юристів, які збудують грамотну стратегію і докладуть усіх зусиль для досягнення максимального результату.