Спори з банками по кредитах

Клієнт, який оформляє кредит в банку, не тільки отримує нові фінансові можливості, а й автоматично погоджується з тим, що подібна позика може привести до довгих розглядів, ініційованих самим банком. Разом з тим, практично всі без винятку громадяни, які звертаються за послугами банківських установ, вважають, що ця неприємність неодмінно обійде їх стороною, а за послугами юриста звертаються лише тоді, коли суперечки з банками по кредитах зайшли занадто далеко – чи вже програні, або перебувають на стадії виконання судового вердикту.

Спори з банками по кредитуСлід розуміти, що будь-які кредитні відносини з банком маються на увазі не тільки обов’язки клієнта, а й права – це обставина фіксує договір, а судові суперечки з кредитними організаціями базуються, перш за все, на дефіциті юридичної грамотності більшості клієнтів.

Намагатися вести судові суперечки з банками по кредитах самому практично безглуздо – в банківських організаціях існують юридичні відділи, працівники яких будуть ревно відстоювати інтереси свого роботодавця і, зрозуміло, виграють тяжбу в силу наявності необхідного досвіду і знань.

Зрозуміло, відстоювати інтереси банку в суді будуть, швидше за все, ті ж люди, проте це не означає, що суперечки з кредитними установами в судах також є апріорі програшними – якщо за справу береться грамотний адвокат, який представляє сторону клієнта, розгляд дуже часто завершується на користь останнього.

Насамперед юрист проводить всебічний аналіз офіційного договору, з’ясовує його юридичну силу і коректність формулювань, що описують реальні повноваження сторін. Далі правознавець вивчає стан справ із заборгованістю і дізнається, чи виконує клієнт зобов’язання перед банком, і лише після цього переходить до розробки стратегії судового захисту.

Судові спори з банками (Київ): куди звертатися за сприянням

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» пропонує грамотний супровід позовів, пов’язаних з кредитуванням і банківськими установами. Наші фахівці:

  • допомагають скласти юридично коректну угоду, що представляє інтереси обох сторін;
  • консультують при виникненні проблемного боргу, а також виробляють оптимальну стратегію, що дозволяє уникнути імперативного погашення;
  • готують і складають необхідні документи, позови та скарги.