Спори про виселення і вселення

Квартирне питання зіпсувало відносини серед безлічі людей, в тому числі і в колі однієї родини Спори стосуються виселення з житлового приміщення все частіше виникають в юридичній практиці. Питання, які призводять до подібного розгляду, можуть бути абсолютно різні. Від розлучення подружжя, який супроводжується поділом нерухомого майна, до небажання втрати прописки, при закінченні договору оренди.

Визначити межі своїх прав і обов’язків самостійно досить складно. Ще складніше оформити свої вимоги відповідно до норм і висунути їх для судового врегулювання. Судова інстанція допомагає врегулювати як суперечки про виселення громадянина, так і суперечки про вселення людини.

Якими б не були ваші особисті цілі звернення до судових інстанцій для врегулювання питання, перш за все необхідно коректно оформити підстави, документацію для організації подачі заяви і необхідну документацію. Судова практика по виселенню з житлового приміщення, показує, що від оформлення документації безпосередньо залежить результат справи.

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» допоможе пройти весь шлях судового врегулювання і домогтися успіху в рамках законодавства.