Визначення місця проживання дитини

Шлюборозлучний процес завжди є важкою процедурою, як морально, так і юридично. Звичайно, багато питань можна врегулювати мирним шляхом, коли ж це не вдається, доводиться проводити розлучення через суд.

При визначенні місця проживання дитини після закінчення процесу розлучення, суд враховує безліч аспектів. Так як це питання є максимально важливим, в судовому розгляді суд враховує кожен нюанс, не тільки матеріальний, а й моральний. Що б представити свою позицію при визначенні місця проживання дитини, варто звернутися за допомогою до професійних юристів, які не тільки збудують чітку лінію, а й представлять її в суді.

Ми визначимо ваші особисті якості, грамотно викладемо ваші житлові умови, зберемо необхідний пакет юридично і фінансових документів. І звичайно ж, оформимо все належним виглядом, що не залишить опонентові шансу на врегулювання питання з становленням його вимог на чолі.

Не залишайтеся наодинці з таким складним процесом, як розлучення і діти в ньому. Ми зрозуміємо будь-яку вашу позицію і підтримаємо в найскладніших ситуаціях. Так само ви можете звернутися за допомогою, що б провести поділ майна подружжя.