Позбавлення батьківських прав

Сімейне законодавство займає важливе місце в правовій системі будь-якої держави. Зокрема, воно допомагає регулювати виховання нового покоління. У крайніх випадках в Україні запускається процес, фінальної метою якого є позбавлення батьківських прав. Ця процедура реалізується виключно в рамках судового розгляду.

Щоб реалізувати позбавлення батьківських прав батька в Україні, подається правова заява офіційним представником дитини (опікуна, прокурора, іншого з батьків і т.д.). Основою для даного судового розгляду, може стати відмова від сплати аліментів, тоді реалізується позбавлення батьківських прав батька за несплату аліментів. Так само даний процес реалізуємо, якщо батько не бажає давати письмову згоду на виїзд дитини за кордон, є і більш серйозні аргументи, які наводять представник в суд.

Позбавлення батьківських прав батька (Україна): доказова база

Грунтуючись на заяві позивачки (позивача) проводиться судовий розгляд. Для досягнення бажаного результату, необхідні вагомі аргументи:

  • Залежність батька від алкогольних або наркотичних речовин.
  • Жорстоке поводження з дитиною.
  • Насильницька експлуатація.
  • Неучасть батька у вихованні дитини.

Для будь-якого випадку, необхідно надати суду докази обвинувачення. На цьому етапі необхідна професійна юридична допомога. Юрист розповість як позбавити батьківських прав колишнього чоловіка або позбавити батька батьківських прав без його присутності, а так само допоможе реалізувати ваш позов.

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» надає комплексну допомогу для реалізації позбавлення батьківських прав.