Які документи потрібні для оформлення пенсії

Документи для оформлення пенсії: підводні камені

Кидає в тремтіння від однієї лише думки про необхідність збору та подачі документів до Пенсійного фонду України? Міжнародна компанія “Lexberg” надає професійні консультації з питань оформлення пенсії від фахівців високого класу: пенсійних адвокатів і пенсійних юристів.
Ми знаємо, як заощадити ваш час і суттєво спростити процедуру подачі документів до ПФУ. Збір і подача документів для оформлення пенсії в строки – один із пріоритетних напрямків адвокатського об’єднання “Лексберг”.

 Які документи потрібні для оформлення пенсії

Пенсіонери – одна з найбільш слабозахищених категорій населення нашої країни. З огляду на постійні зміни в законодавстві України щодо пенсійного забезпечення, дуже важливо нічого не упустити. Стоїте на порозі настання пенсійного віку? Потрібна професійна консультація щодо збору документів для оформлення пенсії? Команда досвідчених служителів Феміди завжди рада простягнути вам руку допомоги.
Процес оформлення пенсій часто супроводжується низкою сюрпризів. Ми знаємо, які документи потрібні для оформлення пенсії і завжди допоможемо зібрати весь пакет.

До ПФУ надаються такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • виписка про реєстрацію місця проживання для власників ID-карток;
  • ідентифікаційний код;
  • диплом (денний стаціонар); фотографія
  • свідоцтво про шлюб (у разі зміни прізвища);
  • свідоцтво про народження дітей (за потреби);
  • трудова книжка;
  • військовий квиток;
  • довідка про доходи за будь-які 5 років страхового стажу до 30 червня 2000 року (за бажанням);
  • Заява на виплату пенсії з пенсійними реквізитами через банківську установу.

І ще одне: ви маєте право вибору, у який спосіб отримувати пенсію – на банківську картку чи в поштовому відділенні.
Українське законодавство гарантує отримання пенсіонерами щомісячних виплат – державних пенсій. Головне, зібрати весь пакет документів і подати його в терміни до ПФУ. Більш детальну інформацію про порядок надання документів ви можете отримати у досвідчених юристів міжнародного адвокатського об’єднання “Lexberg” – для нас завжди інтереси клієнта в пріоритеті.

Як подати документи до ПФУ

Оформлення пенсій – клопітка справа. Ще зовсім недавно на пенсію можна було вийти всім громадянам за умови наявності 28 річного страхового стажу. У 2022 році відповідно до букви Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” право на пенсійне призначення отримує кожен громадянин нашої країни по досягненню 60, 63 або 65 років. Усе залежить від кількості страхового стажу.
Для оформлення пенсії вам потрібно зібрати документи та подати їх до територіальних органів Пенсійного фонду. Зробити це можна двома способами:
– Самостійно, витративши на процедуру достатньо сил і часу.
– звернутися до нас або якось так . за довіреністю вже не можна
Звертатися з документами потрібно не раніше, ніж за місяць до настання пенсійного віку. Довіривши адептам юриспруденції “Лексберг” таку клопітку справу, як збір необхідних документів, ви заощадите багато часу і сил.

Ми знаємо всі “таємниці” ПФУ – нам довіряють тисячі клієнтів. Ми цінуємо ваш вибір і тому завжди даємо вам більше – ви отримуєте бажаний результат.

Rate this post