Пенсія за віком

В Україні пенсія покладена кожному громадянину країни досяг пенсійного віку. На даний момент чоловіки в Україні виходять на пенсію в 60 років, жінок з 55 до 60ти. Система розрахунку часу виходу на пенсію для жінок має прогресуючий характер і залежить від року народження і роки виходу на пенсію жінкою. Метою цього є підняти остаточно вік виходу на пенсію для жінок до 60-ти років у 2021 році. В цьому році жінки виходять на пенсію у віці 59 років (народжені з 1 квітня 1959 по 31 березня 1960 років).

Мають свої особливості і розрахунок суми виплат. Так, наприклад, жінки, які народилися після 1961 року і вийдуть на пенсію в 60 років отримають підвищену пенсійну ставку. Також необхідно враховувати і наявність трудового стажу. Пенсія за віком у 60 років можуть ті, у кого достатньо трудового стажу (25-35 років в залежності від віку). Ті, чий трудовий стаж нараховує від 15 до 25 років мають право отримати виплати з 63х років, інші можуть розраховувати на нарахування пенсійних виплат від 65-ти років.

Розмір пенсії

Часто юридична допомога при оформленні пенсії потрібно саме на етапі визначення розміру виплат. Це не дивно, адже, незважаючи на єдину формулу розрахунку пенсії, її кінцевий результат носить індивідуальний характер. Справа в тому, що на суму виплат впливає безліч факторів. Серед них і вік, і трудовий стаж, і надбавки і т.д.

Щоб коректно розрахувати розмір належних виплат в Києві з усіма доплатами, надбавками, урахуванням особливостей виробництва і т.д. необхідно юридична допомога при оформленні пенсії. Наші фахівці виконають індивідуальний розрахунок і не дозволять працівникам ПФ обдурити вас або вести себе халатно при розрахунку.

Оформлення пенсії – складний процес за дві секунди

Пенсія за віком оформляється шляхом звернення до пенсійного фонду. Після збору ряду документів необхідно прийти на прийом до службовця, природно відстояти чергу, і ініціювати процес оформлення пенсії. Звертатися до пенсійного фонду необхідно по досягненню пенсійного віку. Якщо ви встигнете відвідати органи ПФ до закінчення трьох місяців, пенсія буде нараховуватися безпосередньо з наступного місяця. Якщо ж немає, необхідно витратити більше часу і сил.

Щоб уникнути нервування пов’язаної з процесом оформлення в Києві, розрахунку і перерахунку, докази права на пенсію і т.д. варто вдатися до допомоги фахівців. Юридична допомога при оформленні пенсії дозволить вам отримати чесну виплату, і що не менш важливо, коректно порахувати вік виходу на пенсію і трудовий стаж, за яким буде розрахований розмір виплат.

Юрист зможе проконсультувати вас і навіть представити ваші інтереси при проходженні процесу оформлення. Пам’ятайте, пенсія за віком покладена вам, і ваше право захищає закон! Якщо ви помітили, що вашими правами нехтують, розрахунок пенсії проводиться нечесно, а службовець ПФ поводиться некоректно, не варто опускати руки! Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в Києві і за консультацією з усіх куточків країни.

5/5 - (3 votes)