Пенсія для підприємців

Нарахування пенсії – питання, яке хвилює кожну людину, незалежно від його віку. Всі ми розуміємо, що рано чи пізно, прийде час, коли захочеться розслабитися, зайнятися садівництвом, риболовлею, написати картину, відправиться в плавання і освоїти інші принади життя, вільної від роботи.

Розібратися в системі нарахування пенсійних виплат складно навіть коли у тебе є задокументований стаж роботи на одному підприємстві, що вже говорити, коли необхідно зробити це, перебуваючи в «вільному плаванні». Адвокат по пенсії допоможе отримати вам гідний рівень виплат, навіть якщо все життя ви займалися підприємницькою діяльність.

Хто потрапляє під це поняття

Перш ніж ми перейдемо до тез консультації з питань пенсії, давайте визначимо, хто потрапляє в цю категорію майбутніх пенсіонерів. Варто відзначити, що ви обов’язково повинні мати один з типів реєстрації діяльності та сплачувати податки згідно із законодавством.

На пенсію мають право:

  1. Фізична особа підприємець.
  2. Приватний підприємець.
  3. Засновники акціонерного товариства.
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю.

Якщо ви зареєстровані офіційно, за весь період підприємницької діяльності вам нараховується страховий стаж, згідно з яким згодом ви маєте право отримувати пенсію. При коректному оформленні документів на кожному етапі ведення підприємницької діяльності консультації з питань пенсії допоможуть вам швидко оформити пенсію чесного розміру. При наявності проблем адвокат по пенсії в Києві допоможе знайти вихід із ситуації.

Порядок нарахування пенсій

Постійно пенсійна система переживає нещадні реформи, які можуть сильно заплутати навіть професіоналів. Частково це стає частою причиною відмов у оформленні пенсії, помилки в нарахуваннях і т.п. У 2019 реформа торкнулася і підприємців. Тепер нарахування пенсії для ФОП відбуватимуться за двома сценаріями:

  1. Діяльність підприємців з 1998 до 2003року оцінюється за наявністю довідки про ведення приватної діяльності. Розмір виплат розраховується згідно з трудовим стажем.
  2. При розрахунку пенсій підприємців ведуть свою діяльність з 2004 року враховуються місяці сплати страхового внеску. Як ви напевно знаєте, з 2004 року підприємець самостійно регулює кількість місяців, за які будуть внесені страхові платежі, ось і пенсія вираховується відповідно до того, за скільки місяців сплата пройшла.

Термінова допомога

Система розрахунку пенсій для підприємців не тільки складна, але і мінлива. Які поправки будуть прийняті через рік, ніхто не знає, напевно, навіть ті, хто ці поправки вносять. Наш адвокат по пенсії завжди тримає руку на пульсі нововведень і допомагає врегулювати спори, що виникають при оформленні виплат в ПФ в місті Київ.

Rate this post