Розрахунок / перерахунок пенсії – досвід професіоналів

Завжди потрібно думати про своє майбутнє. Хочете отримувати справедливо зароблену пенсію? Дуже важливо правильно її розрахувати! А що робити, якщо вам неправильно нарахували пенсію, істотно занизивши її розмір? Без допомоги професіоналів у сфері пенсійного права тут точно не обійтися!
Команда пенсійних юристів і пенсійних адвокатів міжнародного адвокатського об’єднання “Лексберг” – ваш надійний експерт у сфері розрахунку та перерахунку пенсій. З нами легко і спокійно!

Оформлення пенсії та розрахунок пенсії – законне право кожного

Право на пенсію за віком має кожен громадянин України. Не тільки той, хто досяг 60 років. ( 45, 50, 55) Нарахування пенсій, їх розрахунок і перерахунок регулюються Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Розрахунок пенсії проводиться в будь-якому випадку:

  • пенсія за віком; (за вислугою років, пільгові пенсії: Список 1, список2 , пенсії учасників бойових дій, пенсії ліквідаторів ЧАЕС)
  • пенсія по інвалідності;
  • пенсія по втраті годувальника.
    Щоб вам призначили найбільш вигідну пенсію, необхідно подати “правильний” пакет документів. З метою отримання професійної консультації звертайтеся до міжнародної компанії “Лексберг” – юристи з пенсійних питань знайдуть відповіді на будь-які, навіть “казусні”, питання.
    Наш багаторічний досвід – гарантія справедливого розрахунку вашої пенсії.

Розрахунок пенсії за віком – правильний підхід

Питання розрахунку пенсії за віком турбує кожного пенсіонера. Така пенсія нараховується за такою формулою: пенсія = розмір середньої заробітної плати Х індивідуальний коефіцієнт зарплати Х коефіцієнт страхового стажу.
ВАЖЛИВО! Пенсія за віком розраховується за єдиною формулою. А ось розмір пенсії залежить від індивідуальних чинників і залежить від:
1. страхового стажу;
2. величини одержуваного доходу;
3. віку виходу на пенсію.
Розмір пенсії залежить від правильного її прорахунку. Якщо під час призначення пенсії було допущено помилки, це може спричинити низку неприємностей аж до судових розглядів.
Щоб бути впевненим на всі 100% у розрахунку розміру пенсії, довірте свій вибір висококласним юристам і адвокатам “Lexberg” – наша професійна ефективність не має аналогів!

Перерахунок пенсії – конфіденційна допомога юристів

Отримали неправомірну відмову представників Пенсійного фонду в перерахунку пенсії? Хочете підвищити розмір пенсії і впевнені, що маєте право на виправлення прорахунків ПФУ? Професійні юристи компанії “Лексберг” завжди раді вам допомогти в розрахунку пенсії в місті Київ і по всій Україні. У нас ви зможете:
1. Правильно розрахувати пенсію.
2. Зробити перерахунок пенсії. Перевірити свій розмір пенсії. Спробувати збільшити пенсію.
3. Дізнатися про можливі ризики, з якими доведеться зіткнутися в ПФУ.
4. Отримати кваліфіковану допомогу пенсійних юристів та захист пенсійних адвокатів у вирішенні питань щодо пенсійного права.
5. Успішно оскаржити неправомірні дії представників ПФУ в суді.

Хто співпрацює з командою “Lexberg”, той гарантовано отримує максимально вигідний рівень пенсії!

5/5 - (4 votes)