Пенсійний адвокат Київ

Коли ваші права порушують, необхідно відстоювати їх і доводити право на “своє”. Зробити це в магазині, коли вас обдурили з термінами придатності або здачею, не складно, але ось довести свою правоту при оформленні пенсії самостійно практично неможливо. Звісно, пенсійне право володіє всіма нормами, яких слід дотримуватися, проте на практиці все часто буває не настільки просто, і без допомоги адвоката просто не обійтися.

Коли потрібна консультація адвоката з пенсійних питань

Адвокат з пенсійних питань у Києві допомагає вирішити десятки ситуацій із сотнями сценаріїв розвитку. Кожен випадок вимагає індивідуального підходу і пошуку спрямованих рішень. Ви можете звернутися по допомогу до фахівця, якщо раптом побачите будь-яке порушення своїх прав під час оформлення, розрахунку та виплати пенсії.

Якщо говорити про найчастіші проблеми, з якими стикаються наші співвітчизники, окремо хочеться відзначити:

 1. Відмова співробітника ПФ включити до трудового стажу певний період трудової діяльності.
 2. Безпідставне регулярне зменшення виплат.
 3. Вимога стягнути пенсію надмірно виплачену раніше.
 4. Необхідність проводити перерахунок розміру пенсії.
 5. Необхідність перевести пенсійні виплати за кордон.
 6. Відмова в повному оформленні пенсій.
 7. Невідповідність записів у документах.
 8. Відсутність підтвердження стажу.

Насправді, до адвоката краще звернутися ще до оформлення пенсії. Так ви зможете отримати всі “козирі” на руки відразу і позбавити себе сумнівного задоволення мучити себе судами.

Чим наш фахівець зможе допомогти

Часто ми чуємо подібні фрази: “У пенсійному фонді сказали… значить так і є… що ж поробиш.” Повірте, як показує практика, далеко не завжди слова інспектора є істиною в останній інстанції, і дуже часто співробітник порушує ваші права.

Адвокат допоможе уникнути обману і оформити вам належний розмір виплати, прийшовши до результату мирним або судовим шляхом.

 1. Підготує документи для звернення до суду (за необхідності).
 2. Збере документацію про ваш стаж.
 3. Точно розрахує рівень належної пенсії.
 4. Представить ваші інтереси, якщо у вас немає часу, можливості або бажання під час оформлення пенсії, проведення її перерахунку тощо.
 5. Комплексно проведе вас від труднощів, що з’явилися, до успішного вирішення питання.

Досвід і чесність

Наша команда буде рада вітати вас і надати консультації з питань пенсії в Києві стаціонарно і по всій Україні в режимі онлайн. Для нас пенсійне право відкрите у всіх нюансах, що дає нам змогу домагатися успіхів в отриманих справах виключно чесним шляхом. Не бійтеся відстоювати свої права, адже ми можемо це зробити не тільки разом з вами, а й замість вас.

5/5 - (2 votes)