Зобов‘язання виплачувати відсотки по депозиту не припиняється зі смертю вкладника. - lexberg.ua

Як збільшити пенсію

 Ні для кого не секрет, що більшість пенсіонерів не можуть забезпечити собі безбідне існування. Не маючи професійної підтримки поруч, людина приміряється з обставинами і намагається знайти вихід зі складної життєвої ситуації. Насправді оформлення пенсії більш багатогранний процес, ніж прийнято вважати в класичному розуміння, і при правильному підході, можна отримати набагато більші винагороди за свою працю, ніж пропонує ПФ.

Перерахунок пенсії на благо громадян

1 березня 2019го року уряд виніс постанову про перерахунок пенсії, згідно з яким кожен отримає підвищення пенсії, що не може не радувати. Але, що потрібно знати для отримання цих надбавок?

Як говориться в офіційному звернення, перераховану пенсію отримають всі пенсіонери автоматично вже в березні. Однак більшу за розмірами пенсію отримали не всі. Як показала практика, система не змогла спрацювати на всі 100%, і щоб зрозуміти, як збільшити пенсію необхідно звернутися до фахівців пенсійного права. Професійні юристи в Києві допоможуть вам розібратися у всіх нюансах, і при необхідності пройти через судові процедури, які дозволять отримати встановлену надбавку.

Наскільки зросла пенсія

Перед тим як збільшити пенсію, держава вносила цілий ряд змін в законодавство. Початок дана реформа взяла ще в 2011 році, а що з цього вийшло, ми можемо оцінити вже сьогодні.

  1. Індексація пенсії відповідно до зростання прожиткового мінімуму в країні.
  2. Додаткова виплата в розмірі 2400грн розділена на дві оплати в березні і квітні, призначена для тих, кого індексація не торкнулася.
  3. Щорічний перерахунок пенсій. У 2020 році 1го березень буде нове підвищення виплат.

Зверніть увагу, чи отримуєте ви підвищену пенсію, якщо маєте на неї право або була виплачена вам компенсація в розмірі 2400грн. Якщо немає, зверніться за допомогою до юриста в Києві.

Оформлення пенсії

Іноді, при оформленні пенсії можна отримати підвищену ставку або заслужені надбавки. Для цього необхідно:

  1. Оцінити шкідливість виробництва.
  2. Дати оцінку загального трудового стажу по максимально вигідному місцю роботи.
  3. Коректно провести підрахунок відпусток і вихідних.
  4. Оцінити стаж підприємницької діяльності та розмір виплачених страхових внесків.

Оформлення пенсії може відняти у вас більше сил, ніж здається на перший погляд, однак з професійною підтримкою юристів в Києві ви зможете пройти весь процес швидко, а головне – результативно.

5/5 - (2 votes)