Адвокат з міграційних питань в м. Київ, Україна.

Переїзд в іншу державу – ініціатива складна і відповідальна, оскільки включає в себе не тільки матеріальний, логістичний та організаційний аспект, але також змушує приїжджого впритул зіткнутися з міграційним законодавством країни, яку він обрав в якості кінцевого пункту своєї поїздки.

main13749214_57a85c35ec78043a58eaa09893b3145aСказати, що офіційна політика в галузі міграції ворожа по відношенню до приїжджих, звичайно ж, не можна. Разом з тим, не можна скидати з рахунків і те, що кожна країна встановлює суворий нагляд за тими, хто перетинає кордон, реалізуючи це за допомогою віз, міграційних карт, процедур офіційної реєстрації за місцем перебування або інших інструментів, передбачених двосторонніми домовленостями.

Якщо іноземець планує залишитися в державі надовго, актуалізується комплекс нових вимог, передбачених на нових етапах легалізації. Так, наприклад, для отримання посвідки на проживання знадобиться прописка, а також джерело доходів, рівень яких не нижче офіційно встановленого прожиткового мінімуму. Якщо знехтувати локальної специфікою, це формула працює по відношенню до переважної більшості держав, і Україна не виняток.

Деякі з описаних процедур досить прості, а тому не вимагають ні супроводу, ні додаткових роз’яснень – іноземець в силах впоратися з поставленими завданнями самостійно. Разом з тим, рішення більшості завдань повинен супроводжувати юрист з міграційних питань, здатний і грамотно представити інтереси клієнта, і оптимізувати процес легалізації. Слід також враховувати і те, що деякими процесами доведеться оперувати віддалено, перебуваючи в своїй країні. У такій ситуації також може знадобитися адвокат по міграційному праву.

Міграційний адвокат в Україні, як правило, налагоджує взаємодію з бюрократичним апаратом і піклується про те, щоб права іноземця не були порушені.

Міграційний юрист в Україні: допомога професіонала

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» надає комплекс послуг, зв’язаних з легалізацією в нашій країні і за кордоном. Ми надаємо консультації, пов’язані з імміграційними процесами і натуралізацією, грамотно патронуємо юридичні процеси, а також гарантуємо позитивний результат.

Міграційні послуги надаються адвокатським об’єднанням «Лексберг»