Адвокат по спадку

Досить частим приводом звернення до адвокатів, стають суперечки через поділ спадкового майна. Навіть в дружних сім’ях, можливі конфлікти породжені спадщиною. Іноді це відбувається внаслідок незнання законодавчий бази в даному питанні, іноді, адвокат по спадку допомагає вирішити суперечки через несправедливого розподілу майна.

Ми радимо зберігати міцні сімейні узи, а розгляд і справедливий розподіл спадкового майна в рамках законодавства залишити професіоналам. Адвокат по спадкових справах зможе врахувати всі нюанси розглядуваної справи, так як в даній галузі юриспруденції існує безліч «але», що і призводить до непорозумінь і конфліктів. Тільки професіонал зможе побачити особливості кожного конкретної справи, зібрати необхідну документацію, і надати вам консультацію, а в разі потреби, виступити вашим захисником у судовому порядку.

Вам варто розуміти, що не завжди заповіт грає остаточну роль, адже є група осіб, яка має право на спадщину (його частину) незалежно від складеного заповіту та адвокат зможе встановити дану групу осіб і розділити спадок відповідно до букви закону. Якщо ви хочете довести своє право на володіння частини (або всієї) спадщини, довіртеся професіоналам.