Про компанію

Міжнародне адвокатське об’єднання «Lexberg» – колектив професійних правознавців, які суміщають багаторічний досвід з передовими практиками, використовуваними в сфері юриспруденції. У нашому професійному багажі десятки успішно завершених справ і сотні клієнтів, які переконалися в нашій компетенції в ході співробітництва.

Про компанію

Ми пропонуємо послуги в кількох галузях чинного законодавства. У сфері наших професійних інтересів – корпоративне, сімейне, цивільне, адміністративне, податкове, фінансове і міграційне право.

Свою роботу ми формуємо на трьох ключових принципах – якості, компетентності і конфіденційності.

Ми забезпечуємо грамотний супровід як при досудових розглядах, так і в рамках судової практики. Ми забезпечуємо і супроводжуємо:

  • досудове врегулювання спорів і претензійну роботу;
  • стягнення боргів за розписками;
  • суперечки із страховиками та кредитними установами;
  • міжнародний комерційний арбітраж;
  • суди з прав людини.

Ми представляємо інтереси клієнтів на всій території України, а також, завдяки міжнародному партнерству, в ближньому зарубіжжі.

Всі співробітники адвокатського об’єднання «Лексберг» приймають регулярну участь в професійних заходах, організованих провідними бізнес-спільнотами, проводять тематичні майстер-класи, є авторами статейного контенту і експертних коментарів для ЗМІ.

Інтереси клієнта завжди в пріоритеті – така корпоративна філософія нашого об’єднання. Наша висока професійна ефективність обумовлена ​​постійним пошуком і імплементацією інноваційних юридичних технологій і інструментів, нестандартним підходом до вирішення завдань і високим рівнем взаємодії з клієнтом.