Розробка систем оптимізації доходів і витрат підприємства.

Щоб зменшити податкове навантаження зовсім необов’язково застосовувати нелегальні методи, які не тільки порушують систему оподаткування, а й загрожує кримінальною відповідальністю. Існують абсолютно законні методи зниження податкового тягаря, які надає оптимізація оподаткування.

Якщо ви хочете економити фінанси і при цьому не потрапити під кримінальну відповідальність, варто знати, що оптимізація оподаткування, Україна дає можливість вибору відповідної стратегії. Оптимізація податкового навантаження виконується декількома шляхами, і ви можете підібрати оптимальний для себе:

  1. . Оптимізація доходів і витрат підприємства;

Досить ефективним методом є оптимізація доходів, яка здійснюється шляхом оптимізації часу поставок і переводу товару в вашу власність.

  1. Зміна схеми роботи;

Коригуючи схему роботи за допомогою залучення посередників, ви можете перевернути систему оподаткування і її результати на свою користь.

  1. Поліпшення системи виплат заробітної плати та дивідендів.

Вивчіть всі аспекти оподаткування, що стосуються виплати заробітної плати. Наприклад, в даній системі є певний максимум, що дозволяє виплачувати заробітну плату в реальному обсязі з користю для себе.

Оптимізація оподаткування в Україні може запропонувати і масу інших методів. Розробка систем оптимізації доходів є важливим і тендітним процесом, в якому компанія «Lexberg» знає всі нюанси. Наші пропозиції щодо зменшення податкового навантаження допоможуть вашому підприємству скоротити витрати.